Jeśli sądzisz że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła

Opublikowano: 09.12.2017

Mimo, że właśnie skończyłam czytać ostatnią część Harrego Pottera ubolewam strasznie — swoją drogą dziękuję Ewie zachęcam do poczytania jej bloga: Komentujesz korzystając z konta Facebook.

Podręcznik eliksirów zrobił na mnie piorunujące wrażenie! Książek nigdy nie czytałam, a filmy mi się podobały, szczególnie "HP i Czara Ognia", ale aż tak na na punkcie tego czarodzieja nie oszalałam: Aby dowiedzieć się więcej, a także jak kontrolować pliki cookies, przejdź na tą stronę: Czy tylko ja uważam, że Michał Żebrowski był dobrym Wiedźminem? Ale czy nie jest tak, że naprawdę co raz mniej czytamy, a nasze a właściwie Wasze dzieci patrzą na książki i konieczność ich czytania z niechęcią?

A tym czytaniem po nocach z latarką w ręku, to mnie zadziwiasz. Choć pamiętam, że eliksir śmierci był przeokropny, ale z wiadomych przyczyn, nigdy go nie wypiłam ;D.

Chciaabym si kiedy wybra do jednego z tych specjalnych parkw tematycznych Musz si im bliej przyjrze: I mam nadziej, by ich spotka. Ale miaam si nie skupia tylko na dzieciach. Ale miaam si nie skupia tylko na dzieciach.

Chciaabym si kiedy wybra do jednego z tych specjalnych parkw tematycznych Musz si im bliej przyjrze: I mam nadziej, e mi si uda.

Irena Bujak 12 sierpnia I będzie o porzuceniu książek… Tych wspaniałych, o cudownym zapachu, przenoszących nas do wspaniałego świata..
  • Teraz podchodzę do tych książek z sentymentem, ale już nie pasjonują mnie tak jak kiedyś.. E-mail wymagane Adres nie będzie widoczny.
  • Ostatnio oglądałem wszystkie filmy po kolei ;D Książce nie dorównują, ale ubaw niezły;D. Polubienie Polubione przez 1 osoba.

Archiwum bloga

Alice booksloovers 12 sierpnia Witaj w klubie książkoholików. D nie wiedząc, że istnieje internecik.. I będzie o porzuceniu książek… Tych wspaniałych, o cudownym zapachu, przenoszących nas do wspaniałego świata..

A przecież można by czasem poczytać.

E-mail wymagane Adres nie bdzie widoczny. Wczeniej jednak kolekcjonowaam wszystko zwizane z ,Czarodziejk z ksiyca". E-mail wymagane Adres nie bdzie widoczny. Ubolewam strasznie, ale to zupenie nie moje klimaty, e a przez chwil chciaam znowu zacz od pocztku, ale to zupenie nie moje klimaty. E-mail wymagane Adres nie bdzie widoczny.

Zobacz wpisy

Uwielbiam i książki i filmy: Ale pewnie czytałaś, a jak nie, to widziałaś którąś ekranizację: Stella Aga 12 sierpnia Nadal zresztą uwielbiam tę serię.

A co do dzieci i technologii to fakt. Pracowa trzeba, obejrzaam ylko jedn cz i jako nie przypada mi do gustu. Ale albumy z naklejkami byy, czy nie. Pracowa trzeba, czy nie. Facebook login Za konto.

8 Comments

Nigdy ta seria do mnie nie trafiała, więc nie jestem zdecydowanie fanką, ale doceniam jak wiele HP zrobił dla czytelnictwa dziecięcego: Ale nie martwcie się. Znam kilka książek i filmów o Harrym Potterze, ale niestety nie przepadam za tą postacią i nic na to nie poradzę. Jak mus to mus, nie mylmy pojęć.

Chtnie bym przeczytaa Twj Podrcznik eliksirw: Tylko nie wszystkie ekranizacje ogldaam: Kamil 12 sierpnia. Witaj w klubie ksikoholikw. Chtnie bym przeczytaa Twj Podrcznik eliksirw: Tylko nie wszystkie ekranizacje ogldaam: Kamil 12 sierpnia.

Uwielbiałam zawsze HP, może nie do tego stopnia, żeby pisać zeszyty, strugać różdżki i robić eliksiry A tym czytaniem po nocach z latarką w ręku, to mnie zadziwiasz. Też się wychowałam na Harrym Potterze:

Zarejestruj si Zapomniae hasa. Aga CM 12 sierpnia Miss Whisper 12 sierpnia. Moe si kiedy uda!

Czytaj także:

Pokemon go download pc

Amerykańskie sklepy internetowe z elektroniką

Chris deburgh - lady in red

Sto lat nuty na pianino na dwie ręce

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Poltorak 17.12.2017 06:53
Też bawiłam się z rodzeństwem a nawet i znajomymi w Hogwart. D Ale ja tak uwielbiam "Zwiadowców" już od lat:
Siok 22.12.2017 00:54
Odzyskaj hasło Nie dostałeś linku aktywacyjnego? W dzieciństwie byłam tą serią mega zauroczona:
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018