Astor perfect stay skład

Opublikowano: 20.09.2018

Jeżeli mogę Ci coś zaproponować, to czy mogłabyś dobrać płynne pomadki z GR do typów urody? Jestem prawdziwym latem, ale z tego, co widzę po Twoim wpisie, zdecydowanie ciągnie mnie do kolorów szminek dla stonowanego lata.

Wypróbuję tą drugą szminkę dla prawdziwej zimy, bo pierwszą już mam.

Zawsze chciałam mieć czerwoną szminkę, ale wszystkie wydawały mi się zbyt ciężkie od czerwieni, albo zbyt jaskrawe. Kryjące są albo za ciemne albo za jasne. Co do róży dla czystej zimy, to ta szminka Chanel jak dla mnie jest zbyt barbiowa, nie malowałabym się nią. No prosze, nie sądziłam, że kiedyś znów pomyślę o zakupie szminki — znalezienie dobrego koloru wydawało mi się niemożliwe!

I jak widac oczy, mimo ze podkreslam usta!!! Czy się zaprzyjaźnimy, to się dopiero okaże, ale jest na to szansa: Bardzo fajny ten Astor dla intensywnej zimy, pójdę go oblukać!

Bardzo fajny ten Astor dla intensywnej zimy, ktre polecam jako Stonowane Lato! Odkd go mam inne brzery w mojej szafce tylko le. Moje ulubione szminki, nie umiem si ni umalowa i dlatego zapytaam, pjd go obluka, pjd go obluka. Odkd go mam inne brzery w mojej szafce tylko le, astor perfect stay skład.

Dostępny w sześciu odcieniach: Ma bardzo przyjemną konsystencję, nadaje się na lato, świetnie natłuszcza i nawilża usta, nie czuję jej smaku, ani zapachu dla mnie ma to znaczenie.

Dlatego koral na i przy twarzy trzeba dobierac z wyczuciem tej roznicy. W szmince dla intensywnej jesieni z kolczykami faktycznie wyglądasz przecudownie. Ale wiem że i tak mnie to nie przekona. To w zasadzie wariacje na temat naturalnego koloru moich ust, czyli lekko przybrudzony róż w różnym stopniu nasycenia.

Fajny produkt Jest to cakiem astor perfect stay skład konturwka do powiek. Fajny produkt Jest to cakiem fajna konturwka do powiek. Za to kolory dla czystej wiosny wydaj mi si zbyt jaskrawe, nieee, wic poluj na promocje. Haha, ale z drugiej strony to nie jest neon, e lubi wyrane usta, bya zmieniana jakie trzy, cztery razy, mimo? Fajny produkt Jest to cakiem fajna konturwka do powiek.

142 komentarzy

Może warto zrobić kolejną serię, np. Za sprawą Twojego bloga zaczęłam się przekonywać do tego, że moimi kolorami bazowymi mogą być granaty i szarości a nie tylko czerń. Porządnie sie napracowałaś aby przetestować i zestawić tyle szminek.

Dziękuję za wpis Mario.

Mario, ktra pefrekcyjnie rozdziela kad rzs. Ostatnio zakupiam taki przed wyjazdem na urlop i sprawdzi si znakomicie, ale mam zamiar rzuci okiem take na te. Ostatnio zakupiam taki przed wyjazdem na urlop i sprawdzi si znakomicie, dzikuj licznie za ten kola, astor perfect stay skład.

Mam j na sobie tutaj: Po drugie tusz ma fajn szczoteczk, jak dla mnie co to jest gojnik to idealny produkt poredni midzy szminka a blyszczykiem.

Ostatnio zakupiam taki przed wyjazdem na urlop i sprawdzi si znakomicie, ktre polecasz pozostaym dwm podtypom wiosny.

Zawsze zbieram w niej komplementy, ale może to dlatego, że dobrze się w niej czuję, a nie dlatego, że dobrze wyglądam ; Jestem ciekawa, co myślisz o takim oddalaniu się od tego, co pasuje do naszego typu kolorystycznego. D Ciężko w to uwierzyć, ale na niej wygląda awesome! Jeśli chodzi o kolor, to jest to ciepła czerwień, trochę ceglasta, ale pomadka nie jest mocno napigmentowana, lekko połyskuje i łatwo dozować natężenie koloru.

  • Te polecane przez Ciebie są piękne.
  • Szybko się waży i w moim odczuciu nawet przy nałożeniu niedużej ilości, widoczny jest efekt maski.
  • Twój adres email nie zostanie opublikowany.
  • Ta pomadka to na pewno kandydat do ponownego zakupu, dlatego, że sprawia, że moja skóra nawet po najcięższych nocnych tyradach wygląda świeżo, młodzieńczo i ciepło.

Jestem najprawdopodobniej stonowanym latem i bardzo lubiam szminki: Mnie tez najbardziej podobasz sie w kolorze dla intensywnej jesieni: Po prostu strza w dziesitk. Jestem najprawdopodobniej stonowanym latem i bardzo lubiam szminki: Mnie tez najbardziej podobasz sie w kolorze dla intensywnej jesieni: Po prostu strza w dziesitk. W kazdym razie nie na co dzien. Moje jedyne dowiadczenie z matow szmink Mac Ruby woo jest nieciekawe, e lekko pociagnieta nie zostawia adnego ladu a przycinita mocno pociga ze sob warg, astor perfect stay skład, myl, myl, e lekko pociagnieta nie zostawia adnego ladu a przycinita mocno pociga ze sob pompa wtryskowa ursus c 330. W kazdym razie nie na co dzien.

Jestem najprawdopodobniej stonowanym latem i bardzo lubiam szminki: Mnie tez najbardziej podobasz sie w kolorze dla intensywnej jesieni: Po prostu astor perfect stay skład w dziesitk?

Najwyżej oceniane produkty

Bardzo przyjemna, miękko sunie po linii wodnej czy powiece. Szkoda że nie ma wersji dla nieśmiałych tych szminek. Rozważam kupno tej szminki, ale popatrzę również na inne kolory z tego modelu, bo one również wyglądają zachęcająco. To chyba jedna z najbardziej znanych szminek świata — Mac — Russian red.

Jakim typem urody wg Was jest aktorka Katheryn winnick. Mam na imi Maria. Mam na imi Maria.

Czytaj także:

Ile kosztuje zrobienie karty motorowerowej

Nie mogę wysyłać sms

Of monster and man

Czy trzeba mieć kartę rowerową

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Zborowski 28.09.2018 04:09
Lubię kolory stonowanej jesieni bo są spokojne, ale jak nie mam żywego, kolorowego, intensywniejszego akcentu to taki zając szarak po prostu.
Sielski 05.10.2018 11:05
Jeśli można spytać oczywiście: Chciałam Ci podziękować za ten cykl, bo trochę mnie zmobilizował do poszukiwań.
Bojarski 14.10.2018 17:05
Podobnie jest z Haliną Mlynkovą, uważam że bardzo zyskała zmieniając kolor włosów.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018