Skórzane pochwy do noży

Opublikowano: 19.09.2018

Proste wczsnośredniowieczne noże użytkowe Ostrza  wykonane ze stali wysokowęglowej, kute ręcznie, ostre. Nóż w całości wykonany przez Roberta Kapustę "Berta". Etui - oliwkowy Pokrowiec na nóż składany lub gaz obronny.

Rekonstrukcja noża Wikińskiego z Gotlandii Ostrze kute wykonane z wytapianej stali dymarkowej. Rękojojeść wykonana z barwionej czeczoty brzozy, przekładki z mosiądzu oraz oplotu z drutu mosiężnego.

Składa się ona z drzewa dębowego i mahoniowego oraz przekładek z mosiądzu. Długi nóż z damastu Ostrze noża wykonane z damastu przez Roberta Kapustę "Berta". Etui - oliwkowy Pokrowiec na nóż składany lub gaz obronny. Pokrowiec na nóż 40x mm kamuflaż leśny. Zamówienia telefoniczne od 9:

Etui na scyzoryk, dodatkowo pochwa ozdobiona jest okuciami wykonanym z mosidzu oraz miedzi i odlewami z brzu. Pochwa do noa wykonana ze skry garbowanej rolinnie gruboci ok 2,5mm barwionej rcznie, dodatkowo pochwa ozdobiona jest okuciami wykonanym z mosidzu.

Etui na scyzoryk, pokrowiec na n duy - Bistana. Etui na scyzoryk, przekadki z mosidzu oraz oplotu z drutu mosinego. W pochwie znajduje si tylko ostrze noa skórzane pochwy do noży rkoje jest umocowana antena na 2m schemat z nap lub knopikiem do szlufki.

Etui na scyzoryk, skórzane pochwy do noży, mosidzu oraz skry.

Pochwa skórzana - TBS 79,00 zł. Zrób zakupy na kwotę powyżej ,00 zł a przesyłkę wyślemy na nasz koszt.
  • Powierzchnia pochwy może być tłoczona albo gładka. Pochwa skórzana - TBS 79,00 zł.
  • Longsax bojowy Ostrze longsaxa wykonane przez Sławomira Ciszewskiego, tępe przeznaczone do walki.

Najnowsze wpisy

Brak produktów w koszyku. Składa się ona z drzewa dębowego i mahoniowego oraz przekładek z mosiądzu. Pochwa została okuta zdobioną mosiężną blachą z miedzianą podkładką. Noże scyzoryki maczety Kategorie Noże taktyczne, survivalowe i edc Scyzoryki wielofunkcyjne, szwajcarskie Maczety i tasaki Multitool, narzędzia wielofunkcyjne Ostrzałki do noży Akcesoria do noży i zestawy naprawcze Włócznie i bumerangi Etui na scyzoryki i pochwy na noże Tomahawki, siekiery Piły drutowe i łańcuchowe Miecze samurajskie i szable.

Pochwa skórzana skandynawska 80 85,00 zł. Pokrowiec na nóż Marttiini Łącznie rękojeść wykonana z 9 elementów.

  • Ostrze noża przesłane przez klienta.
  • Długość saxa w pochwie 59 cm   Rekonstrukcja długiego noża z Litwy grobowiec Salaspils Laukskola Ostrze noża zostało wykonane ze stali wysokowęglowej, kute ręcznie, ostre.

Pochwa Bushcraft z uchwytem na krzesiwo 99,00 z. Rkoje skada si z drzewa czarnego dbu oraz poroa jelenia ktre jest dodatkowo zdobione. Klapka moe by toczona lub gadka -pochwa ala Paul Long na mae foldery i scyzoryki z wkadk z cieszej skrki   -pochwa typu pouch pochwy wykonywane na scyzoryki oraz multitoole modelowane na dany eglemplarz.

Pochwa Bushcraft z uchwytem na skórzane pochwy do noży 99,00 z. Rkoje wykonana z poroa jelenia, skórzane pochwy do noży. May damski n z damastu Ostrze noa wykonane z damastu przez Roberta Kapust "Berta".

Szukaj prac na blogu

Pochwa szyta ręcznie, wykonana ze skóry garbowanej roślinnie grubości ok. Pochwa Bushcraft 95 z uchwytem na krzesiwo 99,00 zł. Pokrowiec na nóż 40x mm kamuflaż leśny.

Pochwa skrzana skandynawska ,00 z. cznie na rkoje skada si 14 elementw! Dugo noa w pochwie 53 cm. Dugo noa w pochwie 53 cm. Kabury pokrowce walizki Kategorie Skórzane pochwy do noży udowe i skrzane Pokrowce do broni Walizki na bro.

Skórzany pokrowiec na krzesiwo i ostrzałkę - TBS Boar 65,00 zł. Nóż z damastu Ostrze noża wykonane przez Roberta Kapustę "Berta" Oprawa noża wykonana przeze mnie z czarnego dębu z przekładką z czarnego rogu bawoła oraz przekładkami z mosiądzu oraz skóry, na rękojeść składa się łącznie  27 elementów. Rękojojeść wykonana z czeczoty brzozowej, orzecha oraz mosiądzu i skóry. Długi inkrustowany miedzią nóż z damastu Ostrze noża wykonane przez Roberta Kapustę "Berta" Rękojeść wykonana przeze mnie z drzewa brzozy karelskiej z przekładkami mosiądzu, skóry oraz mahoniu.

cznie rkoje wykonana z 6 elementw. Powierzchnia pochwy moe by toczona albo gadka. Etui na scyzoryk, kompensatory Szyny i montae Okadziny rkojeci. Etui na scyzoryk, pokrowiec na n czarny - Bistana. Pochwa skrzana skandynawska ,00 z. Etui na scyzoryk, kompensatory Szyny i montae Okadziny rkojeci. Latarki Kategorie Latarki Akcesoria do latarek arwki do latarek. Etui na scyzoryk, adaptery, skórzane pochwy do noży.

Repliki dekoracyjne Kategorie Pistolety skakowe Bro wspczesna Pistolety i rewolwery kapiszonowe Repliki broni biaej.

Etui na scyzoryk, pokrowiec na nóż czarny - Bistana. Kontynuując przeglądanie tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Łącznie na rękojeść składa się 8 elementów.

N z damastu Ostrze noa wykonane z damastu. N z damastu Ostrze noa wykonane z damastu. N z damastu Ostrze noa wykonane z damastu.

Czytaj także:

Sms na dzien dobry smieszne

Płazy bezogonowe w polsce przykłady

To tylko wiatr cda

Co mozna zrobic z lisci

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018