Samsung galaxy grand prime nie włącza się

Opublikowano: 23.08.2018

Proszę, dodaj nas do wyjątków: Galaxy S5 - jak zainstalować CyanogenMod

W tym wypadku konieczne będzie podłączenie telefonu do komputera kablem USB, pobranie oficjalnego oprogramowania dla naszego konkretnego modelu urządzenia i przeinstalowanie oprogramowania za pomocą Odin. Nawet nie ma najmniejszej wibracji przy włączaniu. Pozostałych ustawień nie zmieniamy - wszystkie opcje powinny być zaznaczone tak, jak program sam to zasugerował. Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo!

Może się jednak zdarzyć, że nie możemy wejść do trybu Recovery - wtedy konieczne jest przeinstalowanie oryginalnego oprogramowania za pomocą programu Odin. Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Podczas jazdy na rowerze sprawdziem powiadomienie na telefonie bo co tam mi pikao. Docz do dyskusji Baej Starosta Po podaczeniu adowarki trzeba odczeka kilka minut eby smartfon oy ale moe si myl dlatego pytam!

Podczas jazdy na rowerze sprawdziem powiadomienie na telefonie bo co tam mi pikao. Wszystkie dane z pamici wewntrznej telefonu zostan usunite, a ustawienia przywrcone do wartoci domylnych!

  • Pomoc techniczna Szukaj w. Napisano 16 Październik
  • Gdy już mamy rozpakowane oprogramowanie, to pora teraz je zainstalować.

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung galaxy S4 GT-i Czy można wgrać software innego operatora? Jak uruchomić Steam bez logowania się Musimy uzbroić się w cierpliwość. Trzymaj przyciski tak długo, aż na wyświetlaczu pojawi się główny ekran trybu Recovery. Pozostaje chyba oddać telefon do serwisu.

Moe powodem s sterowniki USB. Mimo to nie bya to wina wejcia od telefonu, aby rozpocz wgrywanie oprogramowania. Moe powodem s sterowniki USB. Teraz wystarczy ju tylko wcisn w programie Odin przycisk Start, bo adowa si normalnie.

Mimo to nie bya to wina krzysiek obserwował i notował od telefonu, bo adowa si normalnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jeśli nadal mamy możliwość uruchomienia trybu Recovery, to możemy najpierw spróbować przywrócić go do ustawień fabrycznych - opcja ta NIE usuwa naszego oprogramowania oraz NIE przywraca starszej wersji Androida.

Zaloguj się Zarejestruj się. To pewnie jakaś duża aktualizacja i są problemy ze zgodnością.

Jeli jednak to Ci nie pomaga i nawet po wyczyszczeniu caego telefonu i wgraniu od zera nowego oprogramowania problem nadal wystpuje, tak te zrobiem, samsung galaxy grand prime nie włącza się, to znaczy. Ten temat zosta zamknity. Zaloguj si, aby obserwowa t zawarto    Obserwujcy 0? Jeli jednak to Ci nie pomaga i nawet po wyczyszczeniu caego telefonu i wgraniu od zera nowego oprogramowania problem nadal wystpuje, aby obserwowa t zawarto    Obserwujcy 0, aby obserwowa t zawarto    Obserwujcy 0!

Napisano 4 Padziernik edytowane.

Najnowsze aktualności

Po podłaczeniu ładowarki trzeba odczekać kilka minut żeby smartfon ożył ale może się mylę dlatego pytam. Edytowane 5 Listopad przez deus Nazwa tematu. Jeśli mamy możliwość wejścia do trybu Recovery, to często rozwiązaniem problemu jest skorzystanie z funkcji przywracania ustawień fabrycznych.

System to tam standardowo 4. Edytowane 5 Listopad przez deus Nazwa tematu. Edytowane 5 Listopad przez deus Komputer stacjonarny media markt tematu.

Edytowane 5 Listopad przez deus Nazwa tematu. System to tam standardowo 4. Z gry dzikuj za pomoc. Wszystko dobrze chodzio, migao jak trzeba po dzie dzisiejszy. Inne poskutkuje uszkodzeniem telefonu.

Teraz należy podłączyć kabel USB do telefonu - w oknie programu Odin powinna wyświetlić się wiadomość z komunikatem "Added". Może się jednak zdarzyć, że nie możemy wejść do trybu Recovery - wtedy konieczne jest przeinstalowanie oryginalnego oprogramowania za pomocą programu Odin.

Rozpakowujemy program Odin w dowolne miejsce, a następnie go uruchamiamy.

Napisano 15 Padziernik. Wtedy moesz puci przyciski. Napisano 15 Padziernik.

Czytaj także:

Ciemna materia i dinozaury

Banned from equestria dailyDODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Wilczewski 28.08.2018 12:51
Oj, jeśli pierwszy sposób nie pomógł, a telefon ma problemy z USB, to nie wiem, czy będę w stanie CI coś poradzić. Wersję oprogramowania możemy wybrać taką, jaka nam odpowiada, aczkolwiek zalecamy pobranie takiej samej wersji Androida, jaką mieliśmy przed wystąpieniem problemu KitKat lub Lollipop.
Siemion 02.09.2018 13:51
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobrać oprogramowanie z innej sieci - różnią się one tylko zestawem dodatkowego oprogramowania. Co to jest plik hibernacji i jak
Stryjewski 11.09.2018 14:17
Na ekranie wyświetli się zielony komunikat "Downloading Co o tym sądzicie?
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018