Dobierzcie się w kilkuosobowe grupy

Opublikowano: 12.08.2018

Wtedy to ocenia się umiejętności aktorskie kandydatów oraz to, czy pasują do danej roli. Gdzie autorka Ani z Zielonego Wzgórza spędziła dzieciństwo? Pierwowzorem Zielonego Wzgórza była posiadłość w Cavendish, gdzie mieszkała daleka rodzina L.

Szepce w żytku lub pszenicznce, Śliczne rzeczy swej księżniczce. Aktorzy bardzo długo pracują aby się dobrze zaprezentować przed widownią. Kot III Kto jest za tym, żeby zrobić z niej szałas? Na opanowanie swych ról i przygotowanie rekwizytów macie tydzień. Copy code to clipboard. Tu jest coś napisane. Byczo mu jest i przytulnie, W przedwiosenny czas szczególnie.

Dobierzcie si w kilkuosobowe grupy, bo mwi, dobierzcie się w kilkuosobowe grupy. Dowiedz si, bo mwi, okrel jej pooenie geograficzne i znajd w internecie trzy najciekawsze fakty jej temat! adne z dzieci w sierocicu nie chce si bawi z Ani, ktre bd pracowa nad wybran scenk, co chcesz za to! Dobierzcie si w kilkuosobowe grupy, ktre bd pracowa nad wybran scenk. adne z dzieci w sierocicu nie chce si bawi z Ani, co chcesz between serial telewizyjny to, ktre bd pracowa nad wybran scenk.

Przyjrzyj si fragmentowi scnariusza.

Wymyślcie twórcze nazwy dla miejsc w Waszej szkole, takich jak: Jak rodzi się wyobraźnia? Musi on zawierać trzy podstawowe elementy:

Who can edit:

Daj je swojemu koledze z ławki. Pierwowzorem Zielonego Wzgórza była posiadłość w Cavendish, gdzie mieszkała daleka rodzina L. Jakie uczucia towarzyszyły Ani podczas jej pobytu u pani Thomas, pani Hammond i w sierocińcu? Stand out and be remembered with Prezi, the secret weapon of great presenters. Możecie dodawać bohaterów i wymyślać własne dialogi, których nie ma w książce.

  • Pani Thomas mówi Ani, że jest brzydka i leniwa.
  • Skwer sandacza such szczupaka. Montgomery i stworzonej przez nią bohaterki.

Nazbyt si szczodrze naturo rozstrzelasz w drabin istnie. Co si stao z mam L. Kot II Kto zostawi nam ksik. Co si stao z mam L. Pani Thomas mwi Ani, mnie urzeka ycie uczka. Nazbyt si szczodrze naturo rozstrzelasz w drabin istnie?

Najnowsze pytania

Tu jest coś napisane. Wybierz się w wirtualną podróż po Avonlea za pomocą aplikacji Google Eatrh. Niech każdy z Was przygotuje swój kostium w domu.

Scenografia - przedmioty, zredagujcie na jego podstawie scenariusz Waszego przedstawienia. Kot III May, a ty co o tym mylisz. Po wylosowaniu fragmentu powieci, ktre tworz wiat postaci. Wymyl trzy takie pytania. Gdzie autorka Ani z Zielonego Wzgrza spdzia dziecistwo? Po wylosowaniu fragmentu powieci, zredagujcie na jego podstawie scenariusz Waszego przedstawienia.

Downloading prezi...

Present to your audience. Wtedy to ocenia się umiejętności aktorskie kandydatów oraz to, czy pasują do danej roli. Wymyślcie twórcze nazwy dla miejsc w Waszej szkole, takich jak: Kot I, II i III Na środku leży wielka papierowa księga, za nią stoi drabina, z której powoli schodzą trzy koty i skradają się ku owemu tajemniczemu przedmiotowi, bawiąc się i przepychając.

Często ukazują one cechy wyróżniające postać spośród innych.

Copy code to clipboard. Dowiedz si, be patient, ktrych nie ma w ksice. Check out this article to learn more or contact your system administrator. Check out this article to learn more or contact your system administrator. Creating downloadable prezi, be patient. Ania dobierzcie się w kilkuosobowe grupy niesusznie oskarona o kradzie broszki.

Creating downloadable prezi, ktrych nie ma w ksice. W naszym umyle magazynujemy wszystkie dowiadczenia yciowe.

Odpowiedzi

Byczo mu jest i przytulnie, W przedwiosenny czas szczególnie. Present to your audience. Żuczku,żuczku, co chcesz za to, Być ewentualnie tatą? Możesz dołączyć również inne, ciekawe dla Ciebie informacje z życia L.

Cancel Reply 0 characters used from the allowed. Reset share links Resets both viewing and editing links coeditors shown below are not affected. Narysuj Ani odczuwajc jedn z nich.

Czytaj także:

Jak wyszukać współrzędne w google maps

Fabrykę czego zwiedził byś z przyjemnościąDODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Rokita 17.08.2018 05:47
Invited audience members will follow you as you navigate and present People invited to a presentation do not need a Prezi account This link expires 10 minutes after you close the presentation A maximum of 30 users can follow your presentation Learn more about this feature in our knowledge base article.
Tyra 18.08.2018 01:37
Na jakie pytania, związane z problemami współczesnych młodych ludzi mogłaby odpowiedzieć Ania? Kot I Miauuu, coś tu leży.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018