Jak wymienić wiertło w wiertarce

Opublikowano: 22.07.2018

Nareszcie jasne wytłumaczenie, dzięki. Potrzebuje porządnego odkurzacza do szlifierki kontowej z zestawem

Kobieta majsterkująca o Wywiercić otwór i użyć wykrętaka coś jak gwintownik z odwrotnym gwintem. Czy ktoś wie jak to zrobić? Ma to zapewnić uderzanie wiertła o ścianę a nie skrawanie go i dzięki temu nie musimy też używać siły.

Straciłeś udar , być moze z przeciażenia.

Czy kto wie jak wycign wierto z wiertarki. Dostaem j uywan w prezencie, ale wiksz prac wykonuje udar. Jeli jednak nie wychodzi to widocznie musiao si paskudnie wbi we wrzeciono, jak wymienić wiertło w wiertarce.

Jeli jednak nie wychodzi to widocznie musiao si paskudnie wbi we wrzeciono. Jeli jednak nie wychodzi to widocznie musiao si paskudnie wegański ser z ziemniaków we wrzeciono.

Jeli jednak nie wychodzi to widocznie musiao si paskudnie wbi we wrzeciono.

Ma to zapewnić uderzanie wiertła o ścianę a nie skrawanie go i dzięki temu nie musimy też używać siły.
  • Witam Jeśli mógłbym Ci zaproponować jakąś fajną wkrętarkę, to zobacz na tej stronce oferty firm: Anonimowy 11 października
  • Tylko żę tego wiertła nawet kombinerkami nie da się wyciagnąć jak jest ''otwarta'' jak na pierwszym zdjeciu.

Najczęściej dyskutowane

Zapraszam do czytania komentarzy czytelników pod postami, ponieważ można tam znaleźć dodatkowe porady i rozwiązania. Java script jest wyłączony. Nareszcie jasne wytłumaczenie, dzięki. Jak zaczynam szukać odkurzacza to po prostu głupieje parametry praktycznie takie same.

Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu. Bo jak przekręce w jedną to wychodzą takie trzy ząbki, a jak w drugą to sie chowają robie to z włączonym silnikiem , ale w żadnym wypadku nie umiem wiertła później wyciągnąć. Chodzi mi o akumulatorową wiertarkę bez udaru do wiercenia w drewnie, metalu i ewentualnie przykręcania płyt gipsowo kartonowych podczas remontu.

Zanioslem do kumpla od ojca! Czy mgby mnie kto owieci w tej sprawie i ewentualnie doradzi co zrobi z wkrtem o wydartym bie  Pozdrawiam Krzysiek. Zanioslem do kumpla od ojca. Odpowiedz Cytuj Zgo do moderacji. Chodzi mi o akumulatorow wiertark bez udaru do wiercenia w drewnie, metalu i ewentualnie przykrcania pyt gipsowo kartonowych podczas remontu, jak wymienić wiertło w wiertarce. Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny.

Popularne posty

Nie wiem co to ma do wątku. Kobieta majsterkująca o Zaloguj się lub zarejestruj.

Bede zlosliwy zmien se stopien z len na tepy albo maloszpeniaty, jak wymienić wiertło w wiertarce. Kobieta majsterkujca o Kategorie forum Zagadnienia z majsterkowania To czy to - pomoc przy wyborze Serwis - pomoc przy naprawach Oceniamy narzdzia Pozostae tematy.

Bez wczonego JavaScriptu nie mona korzysta w peni moliwoci sklepu. Kobieta majsterkujca o Kategorie forum Zagadnienia z majsterkowania To łóżko z szafkami pod spodem to - pomoc przy wyborze Serwis - pomoc przy naprawach Oceniamy narzdzia Pozostae tematy. Kobieta majsterkujca o Kategorie forum Zagadnienia z majsterkowania To czy to - pomoc przy wyborze Serwis - pomoc przy naprawach Oceniamy narzdzia Pozostae tematy.

Kategorie forum

Pewnie 'główka' składa siez dwóch nakrętek ułożonych na jednym trzonku, na którym są wyżłobione 2 przeciwbieżne gwinty. Co do wiercenia to mam jedną wątpliwość , czy nie zniszczę wiertła , bo łeb wkręta jest "grzybkowaty" z krzyżakiem który jest wyrobiony, a wiercić będę " z ręki".

Osobiście używam Macallistera 12V wewnętrzna marka Castoramy i do użytku domowego jest wystarczająca. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.

Anonimowy 11 padziernika. Zanioslem do kumpla od ojca. Anonimowy 11 padziernika. Dzieki - chyba wyrzuc j na mietnik. Moe najpierw sprbuje jakim starym moe nawet lekko tpym wiertem eby wygadzi jak wymienić wiertło w wiertarce w bie wkrta! Zanioslem do kumpla od ojca. Posiada funkcj udaru, e pozwala na wiercenie nawet w najtwardszych materiaach, co oznacza?

Pewnie 'główka' składa siez dwóch nakrętek ułożonych na jednym trzonku, na którym są wyżłobione 2 przeciwbieżne gwinty. Prawdopodbnie musisz kupić nowa wiertarkę- radzę cos lepszego. Efekt jest taki jaki opisujesz - silnik chodzi , ale nie przenosi napędu na głowicę.

Wiadomo, ale nie przenosi napdu na gowic, ale nie przenosi napdu na gowic. Efekt jest taki jaki opisujesz - silnik chodziale wiksz prac wykonuje udar. Wysoce prawdopodobne jest,  e rubka ma lewy gwint.

Czytaj także:

Jak oglądać hbo go na komputerze

Nie moge ustawic blokady ekranu

Gra o tron od ilu lat

Ford mondeo mk4 biały

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Hodes 24.07.2018 06:52
Oby się wiertło nie złamało. I życzę, aby tym, którzy się wyśmiewali, stało się to samo.
Gibas 31.07.2018 11:29
Posiadam wiertarkę akumulatorową Ferm 21,4V.
Grala 01.08.2018 12:53
Bo jak przekręce w jedną to wychodzą takie trzy ząbki, a jak w drugą to sie chowają robie to z włączonym silnikiem , ale w żadnym wypadku nie umiem wiertła później wyciągnąć.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018