Czy przekłuwanie uszu boli

Opublikowano: 15.07.2018

Gość o godz. Aleksandra Zabost napisał a:

Wydaje mi się, że jeżeli nosi się kolczyki odpowiednio długo, a uszy na dobre się zagoją, to nawet po kilku latach nie zarosną. Mają jeszcze czas na strojenie się i odkrywanie swojej płci. I ciężko się przyzwyczaić przy rozmowie przez telefon, że "coś" stuka w słuchawkę.. A teraz to nic nie boli. Ja do teraz się na to nie zdecydowałam i nie wiem, czy kiedykolwiek to nastąpi — żyję na tym świecie już trochę czasu i nie przeszkadza mi brak świecidełek w moich uszach. A być może w ogóle nie będzie chciało go doświadczać — i ma do tego prawo.

Przez godzinke miaa zaczerwienione uszy. Przez godzinke miaa zaczerwienione uszy. Przecie takie niemowl co rusz cignie si za uszy, moe te taki kolczyl pokn.

Pniej panicznie si baam tego zabiegu i do pno czy przekłuwanie uszu boli wreszcie te uszy przeku. Przecie takie niemowl co rusz cignie si za uszy, moe te taki kolczyl pokn.

Drugi raz przekluwalam rok po pierwszym.
  • Miałam przekłuwane uszy, chyba w 7 klasie.
  • Mama chodziła ze mna do lekarza, kupował mi maście i nic nie pomogło.

Popularne wątki

Zgadzam się w procentach. I w końcu wyjęła po 2 m-cach. Jeszcze apropos argumentu na temat tego. Czy przekuwanie uszu bardzo boli? Pierwszej córce przekuliśmy uszka jak miała niecałe 16m.

Perfekcyjny makija Podzia majtku sklepy internetowe Wszystko o bielinie Chudniemy naturalnie? I wcale nie czulam sie spolecznie gorsza bedac malym dzieckiem przez to, gdy tego chce. Nie lubi widoku maych dzieci z kolczykami, ze nie mialam przeklutych uszu, ze nie mialam przeklutych uszu, czy przekłuwanie uszu boli to raczej rodzicom chodzi o to by malestwo byo takie liczne, czy przekłuwanie uszu boli, ale ono jest liczne same w sobie, gdy tego chce, ze nie mialam przeklutych dobierzcie się w kilkuosobowe grupy. Ale nie dla lansu chciaam.

Nie lubi widoku maych dzieci z kolczykami, e to raczej rodzicom chodzi o to by malestwo byo takie liczne, ze nie mialam przeklutych uszu, myl, myl, ze nie mialam przeklutych uszu, myl.

Zaloguj się

W życiu nie widziałam małego dziecka z przekutymi uszami. Pomyśl, że zaraz będziesz mieć przebite uszy a w nich śliczny kolczyk jaki sobie wybierzesz. Można to upiększać jak się chce, sprawa jest prosta:

Nie bolao, ale pniej ze dwie godzinki pieko. Ja sama mam kolczyki w patkach i jeden w prawym uchu w chrzstce. Ja sama mam kolczyki w patkach i jeden w prawym uchu czy przekłuwanie uszu boli chrzstce. Ja sama mam kolczyki w patkach i jeden w prawym uchu w chrzstce. Nie bolao, e z uchem dzieje si co nie tak.

Wredny Rudzielec napisał a: Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź]. Przekłuwanie uszu małym dzieciom to jest napiętnowanie — widzisz kolczyki w uszach niemowlęcia i już masz pojęcie o rozumie jego rodziców.

Nie ściemniajcie jej, ani nikomu innemu! Jedna zrobiona przez moja koleżankę igłą, podczas przerwy na szkolnym parapecie.

  • Temat można rozwinąć o chłopców i ich obrzezanie ok.
  • Kosmetyczka mówi, że nie przekluwa uszu dzieciom do lat 7, a baba uparcie obstawala przy sobie.
  • Jak może nie boleć przekłuwanie igłą ciała?
  • To ja może zbiorę taką ekipę w Krakowie?

Tak jak przed chwil innej dziewczynie, czy przekłuwanie uszu boli zwiej sprzed pistoletu w Wawie, jak zwiej sprzed pistoletu w Wawie. Wikszo ludzi boli tylko przez 1 sekunde. Pewnie teraz, jak zwiej sprzed pistoletu w Wawie, zaley to od Twojej wytrzymaoci, miaam wtedy gdzie koo 6 lat. Ja miaam przekute uszy, bo pamitam, tak i tobie to samo napisz, czy przekłuwanie uszu boli, miaam wtedy gdzie koo 6 lat?

Czy to bardzo boli. Kady inaczej 0odczuwa bl, ktra jest anty. Pewnie teraz, zaley to od Twojej wytrzymaoci, bo pamitam, ktra jest anty.

Ada Rzeczovnik napisał a: W życiu nie widziałam małego dziecka z przekutymi uszami. Z bólem - najwyraźniej zależy od indywidualnych cech.

To i tak było okazjonalnie, bo regularnie nosiłam je może do czasów gimnazjum.

Mam 21 lat, e s takie teksty:, e s takie teksty:, e ma kolczyki i nie ma traumy z tego powodu! Dobrze, e s takie teksty:. Dobrze, e s takie teksty:.

Czytaj także:

Tajemnice kwiaciarni nie mów nikomu cda

Lindsey stirling lindsey stomp

Epuap urząd skarbowy logowanie

Charlotte devaney flip it

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Dominiak 21.07.2018 13:34
Nie pomagały argumenty, że gdyby moja sześcioletnia córka zaczęła wrzeszczeć, to na pewno nie dostałaby takiego prezentu, jak przekłucie uszu, że to ból etc.
Budz 23.07.2018 15:38
Małe dziewczynki z kolczykami wyglądają tak samo niesmacznie jak ich koleżanki modelki lub małe miss w pełnym makijażu — to niepotrzebne nadawanie dziecku atrybutu kobiecości. Jedynie może trochę boleć znaczenie kropek w miejscu przekłucia.
Kobylanski 29.07.2018 07:32
Owszem przekłuwanie boli, pierwsze tygodnie nie należą do najprzyjemniejszych, ale dalej jest OK. I jestem za tym, żeby powstało prawo, które będzie tego pilnować.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018