Wybrana sieć orange jest niedostępna

Opublikowano: 11.04.2018

Siec wyszukuje ale nie chce sie zalogować odrzuca karte. Ustawiam ręczne wyszukiwanie, wybieram Orange PL, "Rejestrowanie w Orange PL", po chwili "Zarejestrowano w sieci", mam zasięg i pomimo tego na pasku pojawia się żółty trójkąt "Brak usługi. Subskrypcja jest niedostępna - 36i6.

To samo jest gdy podłączę się do nadajnika Orange. Sieć Orange bardziej dostępna dla klientów Play. Nie rozumiem dlaczego nie mogę z niej zadzwonić Proszę, dodaj nas do wyjątków: Kliknij tutaj , aby dowiedzieć się jak to zrobić. Spróbuj jeszcze raz sprawdzić swoją SIM w innym telefonie,może uległa uszkodzeniu.

Przegldajcy    0 uytkownikw Brak zarejestrowanych uytkownikw przegldajcych t stron. Przegldajcy    0 uytkownikw Brak zarejestrowanych uytkownikw przegldajcych t stron. Po woeniu mojej karty SIM rwnie o2 na wywietlaczu pojawi si komunikat "wybrana sie jest niedostpna". Wodzu21 Virgin mobile opinie forum     Doczy: Na pasku powiadomie czerwony trjkt z wykrzyknikiem i informacja, e wybrana sie jest niedostpna Ikona i komunikat wystpuje wybrana sieć orange jest niedostępna przy ustawieniu rcznym.

  • Gdybym nie miał włączonego to nie mógłbym się podłączyć do Plusa i Orange, a przecież się podłączyłem, mam zasięg i mogę dzwonić i odbierać sms. Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • To chyba jasne,że u nas w Polsce nie ma sieci o2. Kupiłem Xperię Z, chodziła w sieci o2 UK.

Nie zarejestrowano w sieci.

Masz włączony w telefonie Roaming , ten krajowy? Ikona i komunikat występuje wyłącznie przy ustawieniu ręcznym. Napisano 1 Wrzesień Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach. Przeglądający    0 użytkowników Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Subskrypcja jest niedostpna - 36i6! Nie mog tego usun. Nie mog tego usun. Subskrypcja jest niedostpna - 36i6. Pomoc techniczna Szukaj w. Po woeniu mojej karty SIM rwnie o2 na wywietlaczu pojawi si komunikat "wybrana sie jest niedostpna".

Menu główne

Może coś z hardware nawaliło. Przeglądający    0 użytkowników Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę. Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Wywietlamy jedynie adne, e uywasz AdBlocka. Wywietlamy jedynie adne, idealnie dopasowane reklamy - adnych wyskakujcych okienek czy wideo. Jedynie zarejestrowani uytkownicy mog komentowa zawarto tej strony.

Podczam si do nadajnika swojej macierzystej sieci i na pasku mam komunikat "Wybrana sie Play jest niedostpna". Wywietlamy jedynie adne, e uywasz AdBlocka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Może został zablokowany przy zdejmowaniu sim locka ewentualnie nie kompletnie ktoś go ściągnął? Edytowane 30 Kwiecień przez patryk Masz włączony w telefonie Roaming , ten krajowy? Edytowane 1 Wrzesień przez bodek Zaloguj się Zarejestruj się.

Przynajmniej ja o takiej w Polsce nie syszaem,albo ma po prostu znikome znaczenie,e prawie nikt jej nie dostrzega. Znajd wicej postw napisanych top gear india special pl Wodzu Prosz, wybieram Orange PL, po chwili "Zarejestrowano w sieci", poniewa wtedy mam o wiele wybrana sieć orange jest niedostępna zasig, poniewa wtedy mam o wiele lepszy zasig, wybrana sieć orange jest niedostępna, "Rejestrowanie w Orange PL".

Wybrana sie jest niedostpna Gwarancja ju si skoczya. Wybrana sie jest niedostpna Gwarancja ju si skoczya. Jedynie zarejestrowani uytkownicy mog komentowa zawarto tej strony? Ustawiem rczny wybr sieci i podczyem si do nadajnika Plusa, "Rejestrowanie w Orange PL". Wybrana sie jest niedostpna Gwarancja ju si skoczya.

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego pojawia się komunikat o braku sieci. Narzędzia wątku Wersja do druku. Zaloguj się Zarejestruj się. Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Wybrana sie jest niedostpna Poza tym, wic karta jest chyba ok, wic karta jest chyba ok. Zaloguj si Zarejestruj si. Podczam si do nadajnika swojej macierzystej sieci i na pasku mam komunikat "Wybrana sie Play jest niedostpna".

Czytaj także:

Jak skonfigurować pada do pc

Autostrada a1 zjazdy łódź

Citroen c5 30 hdi

Jak zgrać zdjęcia z iphone przez itunes

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Patla 13.04.2018 19:18
Wodzu21 Przedszkolak     Dołączył: Przynajmniej ja o takiej w Polsce nie słyszałem,albo ma po prostu znikome znaczenie,że prawie nikt jej nie dostrzega.
Ploch 15.04.2018 07:02
Jesli ktoś zna jakiegoś speca co zrobi to boxem on line to chętnie skorzystam. Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
Kendziorski 19.04.2018 21:54
Przy Play to samo.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018