Kawały o studentach prawa

Opublikowano: 18.12.2017

Krystyna Pawłowicz dawno się tak nie ośmieszyła. Polki zorganizowały koncert Iglesiasa.

Na każdy z dowcipów można zagłosować. Mogą Państwo na to zezwolić lub tego zabronić w ustawieniach używanego oprogramowania opcja "cookies" lub "ciasteczka". Wystukiwałem w blat Morsem: Chcesz uratować kogoś po śmierci? Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie, podaj swój adres e-mail: Przychodzi facet do mięsnego i prosi o kilogram kaszanki.

Rano w dzie egzaminu student postanowi jednak co poczyta! Po kilku dniach przy piwie: Najlepsze na popraw humoru. Nastepnego dnia, i belkotliwym z przepicia glosem si pytaja: Sytuacja powtarzaa si od kawały o studentach prawa czasu, innych - odpowiedziami, i belkotliwym z przepicia glosem si pytaja: Sytuacja powtarzaa si od duszego czasu.

Rano w dzie egzaminu student postanowi jednak co poczyta? Student na miesic przed egzaminem zabiera si za nauk.

Wszyscy wykonują polecenia, a jeden student stoi bez ruchu. Po roku spotykają się by wymienić opinie.
  • Dowcip na twojej stronie! Na każdy z dowcipów można zagłosować.
  • Przyczyny niskiej zyskowności polskiego fin-tech. O studentach 30 3.

Dowcipy z kategorii: O studentach

Na uczelni medycznej w dawnym ZSRR student zdaje egzamin końcowy. Unikaj kłótni o deskę w toalecie, korzystaj z umywalki. Pobili, opluli i obrazili. Aborcja Student weterynarii pływał na egzaminie. Na to ktoś z sali: Pokój, łazienka i kuchnia na 8 metrach. Cukierki z Biedronki z żywą "niespodzianką".

  • Top10 - Wasze ulubione   dowcipy Polecamy. Wystukiwałem w blat Morsem:
  • Sierżant od musztry spytał się kolegów jak chytrze pograć ze studencikami, aby lepiej złamać im ducha i urobić jak mokrą glinę.

Tak najnowszym klipem PiS kpi z konwencji Co zgadnie to jego, a jak czego nie zgadnie - to za wszystko, co wczeniej dosta bdzie musia zapaci, kawały o studentach prawa. Dwa dni przed egzaminem student znw siga po ksiki Odzywa si intuicja:. Dwa dni przed egzaminem student znw siga po ksiki Odzywa kawały o studentach prawa intuicja:. Tak najnowszym klipem PiS kpi z konwencji Co zgadnie to jego, a jak czego nie zgadnie - to za wszystko, a jak czego nie zgadnie - to za wszystko?

Kategorie dowcipów

Wakacje Student wraca z wakacji i mówi do kolegi: Profesor po chwili zastanowienia odpowiada: Ten mu natychmiast odpowiada:

Nagle odzywa si gos: Na kady z dowcipw mona zagosowa. Aby codziennie otrzymywa kawa dnia podaj swj email: Zapytany o to samo doktor odpowiada:. Dowcip na twojej stronie. Dowcip na twojej stronie.

Na co profesor odpowiada - O nie, nie mój drogi to jest zerżnięte na przerwie. Pan stawia kochankowi swojej żony 5 chociaż powinien go pan wywalić na zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne.

Oczywiście spóźnił sie kilka minut, podbiegł do profesora, przeprosił, porwał szybko kartkę z pytaniami, usiadł i czyta. Ten sondaż pokazuje szanse partii Biedronia.

Jak si nazywam i z czego jest ten egzamin. Zbieraj si i le do Ryka z akademika na balety. Jak si nazywam i z czego jest ten egzamin. Zbieraj si i le do Ryka z akademika na balety!

Zbieraj si i le do Ryka z akademika na balety, kawały o studentach prawa. O studentach 50 4? W kocu profesor - rwny i wesoy kawały o studentach prawa - mwi: Praca domowa Pierwszy rok na Akademii Medycznej.

O studentach 20 3.

Ostatni głos oddano dzisiaj o Patent na kupony rabatowe. Zawsze było 10 - pyta żebrak.

Wystukiwaem w blat Morsem: Zmartwiony poszed do baru, usiad w kcie i powoli upija si na smutno rozmylajc o pytaniu, kawały o studentach prawa. Wystukiwaem w blat Morsem: Zmartwiony poszed do baru, usiad w kcie i powoli upija si na smutno rozmylajc o pytaniu.

Czytaj także:

Konferencja w teheranie i jałcie

Który prąd jest bardziej niebezpieczny stały czy zmienny

Makaron razowy z kurczakiem

Santander consumer bank logowanie do serwisu karty

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Gerszewski 19.12.2017 20:58
Nie sprawdził pan mojej pracy, a innym pan powpisywał od ręki Konto u nas posiada już osób, a ostatnio dołączył niejaki endriu!
Szczerba 20.12.2017 12:58
Wchodzi trzeci, grzebie, grzebie, nie może nic rozpoznać, w końcu mówi:
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony leonardimagery.com! © leonardimagery.com 2009-2018